Property 66150 photo 1
Property 66150 photo 2
Property 66150 photo 3
Property 66150 photo 4
Property 66150 photo 5
Property 66150 photo 6
Property 66150 photo 7
Property 66150 photo 8
Property 66150 photo 9
Property 66150 photo 10
Property 66150 photo 11
Property 66150 photo 12
Property 66150 photo 13
Property 66150 photo 14
Property 66150 photo 15
Property 66150 photo 16
Property 66150 photo 17
Property 66150 photo 18
Property 66150 photo 19
Property 66150 photo 20
Property 66150 photo 21
Property 66150 photo 22
Property 66150 photo 23
Property 66150 photo 24
Property 66150 photo 25

Деталі

  • Рік будівництва: 1973
  • Рік реновації: 2003
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 25000 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 110 кв.м в Салоніках. Перший поверх складається з вітальні з кухнею. Semi-first floor складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж.

Продаж
80 000 € 1230 €/m²
  • Код об'єкта 59578
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
82 000 € 1051 €/m²
  • Код об'єкта 64819
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
55 000 € 1222 €/m²
  • Код об'єкта 65694
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
94 000 € 2292 €/m²
  • Код об'єкта 65904
  • Площа 41 m²
  • Відстань до моря 200 m
Рекомендуємо Продаж
69 000 € 985 €/m²
  • Код об'єкта 66132
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
65 000 € 590 €/m²
  • Код об'єкта 66150
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку