Property 66165 photo 1
Property 66165 photo 2
Property 66165 photo 3
Property 66165 photo 4
Property 66165 photo 5
Property 66165 photo 6
Property 66165 photo 7
Property 66165 photo 8
Property 66165 photo 9
Property 66165 photo 10
Property 66165 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 80 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Продаж
270 000 € 3600 €/m²
  • Код об'єкта 54691
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
240 000 € 2181 €/m²
  • Код об'єкта 56651
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
250 000 € 2066 €/m²
  • Код об'єкта 56786
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
230 000 € 1900 €/m²
  • Код об'єкта 56787
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
170 000 € 1954 €/m²
  • Код об'єкта 57647
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2068 €/m²
  • Код об'єкта 57687
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 2035 €/m²
  • Код об'єкта 58412
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
180 000 € 2368 €/m²
  • Код об'єкта 58535
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 2446 €/m²
  • Код об'єкта 58876
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Код об'єкта 59096
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку