Продаються

Продаж - Квартира 170 m² в Салоніках

Греція Салоніки Салоніки - Муніципалітет
По запиту
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Поверх: 7 поверх
  • Кількість кімнат: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • Інші зручності: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Вид на море
  • Ліфт
  • Камі́н

Опис

Продається квартира в елітному районі, в самому центрі Салонік. Будинок знаходиться на першій лінії від моря. Квартира повністю мебльована та реконструйована. Розташована квартира на 7 поверсі, звідки відкривається дивовижний вид на море і на околиці міста. Разом з квартирою продається і кімната-квартира на даху будинку. У квартирі є вітальня, кухня, 3 спальні, ванна і туалет. Ціна і фасад будинку за запитом.

Продаж
299 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 59899
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
309 000 € 2376 €/m²
  • Код об'єкта 59963
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 3585 €/m²
  • Код об'єкта 59982
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
580 000 € 3741 €/m²
  • Код об'єкта 59985
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
215 000 € 2945 €/m²
  • Код об'єкта 60056
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
85 000 € 1545 €/m²
  • Код об'єкта 60529
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
150 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 60545
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 1882 €/m²
  • Код об'єкта 60567
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 1 100 € 10 €/m²
  • Код об'єкта 60596
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
85 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 60610
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку