Rented
По запиту
Property 7198 photo 1
Property 7198 photo 2
Property 7198 photo 3
Property 7198 photo 4
Property 7198 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 1980
  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Опис

Пропонується в оренду квартира площею 30 кв.м. Квартира розташована на п'ятому поверсі і складається з однієї спальної кімнати, однією кухонної кімнати, однією ванної кімнати. Також є веранда, броньовані вхідні двері, вбудовані шафи, кухонні меблі, опалення.

Квартира знаходиться в районі сеполя, в пішій доступності є станція метро і вся необхідна інфраструктура.

КВАРТИРА ОРЕНДОВАНА!

Продаж
400 000 € 5128 €/m²
  • Код об'єкта 56728
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 5154 €/m²
  • Код об'єкта 56729
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
400 000 € 5063 €/m²
  • Код об'єкта 56730
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Код об'єкта 56762
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
675 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 56769
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
300 000 € 285 000 € 2850 €/m²
  • Код об'єкта 56770
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
230 000 € 2555 €/m²
  • Код об'єкта 56793
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 2363 €/m²
  • Код об'єкта 56796
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
330 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 56811
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 2954 €/m²
  • Код об'єкта 56818
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку