Продаються

Продаж - Квартира 113 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Південь Гліфада
600 000 € 500 000 €
4425 €/m²
Property 8246 photo 1
Property 8246 photo 2
Property 8246 photo 3
Property 8246 photo 4
Property 8246 photo 5
Property 8246 photo 6
Property 8246 photo 7
Property 8246 photo 8
Property 8246 photo 9
Property 8246 photo 10
Property 8246 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 2013
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1600 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 113 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування