Продаж - Таунхаус 137 m² в передмісті Салонік

Греція Салоніки Салоніки - Передмістя Епаномі Мезімері
150 000 €
1095 €/m²
Property 8397 photo 1

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2004
  • Кількість кімнат: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 5500 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається таунхаус площею 137 кв.м в передмісті міста Салоніки.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнатикімнати. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, кімнати. Третій поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Розташування