Продаються

Продаж - Квартира 70 m² в Салоніках

Греція Салоніки Салоніки - Муніципалітет
По запиту
Property 8762 photo 1
Property 8762 photo 2
Property 8762 photo 3
Property 8762 photo 4
Property 8762 photo 5
Property 8762 photo 6
Property 8762 photo 7
Property 8762 photo 8
Property 8762 photo 9
Property 8762 photo 10
Property 8762 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1979
  • Рік реновації: 2004
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 70 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
200 000 € 2222 €/m²
  • Код об'єкта 64670
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 2439 €/m²
  • Код об'єкта 64671
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
365 000 € 3411 €/m²
  • Код об'єкта 64676
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 64684
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
130 000 € 3250 €/m²
  • Код об'єкта 64693
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
72 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 64703
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64753
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3253 €/m²
  • Код об'єкта 64754
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 2966 €/m²
  • Код об'єкта 64755
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3534 €/m²
  • Код об'єкта 64756
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку