Продаж - Вілла 156 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 9310 photo 1
Property 9310 photo 2
Property 9310 photo 3
Property 9310 photo 4
Property 9310 photo 5
Property 9310 photo 6
Property 9310 photo 7
Property 9310 photo 8
  • Код об'єкта 9310
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 156 m²
  • Площа ділянки 471 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Пул

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 156 кв.м В Лимассоле. До нерухомості відноситься сад. На території розташований басейн особистого користування.

Продаж
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Код об'єкта 24887
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
7 500 000 € 14423 €/m²
  • Код об'єкта 25078
  • Площа 520 m²
  • Відстань до моря 30 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 25086
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 25093
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Код об'єкта 25775
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Код об'єкта 25784
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Код об'єкта 25790
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Код об'єкта 25954
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Код об'єкта 26364
  • Площа 450 m²
  • Відстань до моря 20000 m

Підписка на розсилку