Про компанію
Про компанію
Офіси і працівники
Наші офіси
Життя компанії
+30 2310 591 431
Sales Agent
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Об'єкти Агента
Продаж
85 000 €
13 €/m²
Земельна ділянка
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
63946
Площа
6159 m²
Відстань до моря
5000 m
Продаж
170 000 €
2741 €/m²
Квартира
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
63975
Площа
62 m²
Кількість кімнат
3
Продаж
По запиту
Вілла
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
64016
Площа
600 m²
Відстань до моря
2200 m
Продаж
123 000 €
2673 €/m²
Квартира
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
64081
Площа
46 m²
Кількість кімнат
2
Продаж
120 000 €
3750 €/m²
Квартира
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
64132
Площа
32 m²
Кількість кімнат
1
Продаж
220 000 €
1571 €/m²
Котедж
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
64137
Площа
140 m²
Кількість кімнат
3
Продаж
115 000 €
3026 €/m²
Таунхаус
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
64214
Площа
38 m²
Кількість кімнат
2
Продаж
160 000 €
2758 €/m²
Квартира
Халкідіки/Кассандра
Код об'єкта
64243
Площа
58 m²
Кількість кімнат
3
підписуватися
Я хотів би отримувати з використанням моїх контактних даних оновлення і рекламну інформацію, які відповідають моїм інтересам і перевагам, у відповідності з
Політикою конфіденційності
Більше тут
Ok