Інвестувати в грецьку нерухомість - це вигідно!

До 2015 року в Греції в 90% випадків купували саме курортну нерухомість. Сьогоднішній покупець замислюється про вигідне вкладення своїх коштів та інвестицій, що в нинішніх реаліях дуже перспективний вид вкладень, так як ціни в Греції, як і раніше, займають найнижчі позиції в порівнянні з сусідніми державами Європи. Проте, економіка Греції стабільна і має всі перспективи зростання, попит на нерухомість знаходиться на високому рівні, банки вже готові надавати послуги з кредитування. Як наслідок зростання вартості нерухомості не змусить себе чекати.

Так як Греція є центром тяжіння мільйонів людей з усього Світу з туризму, завжди буде актуально вкласти кошти в готельний бізнес, а також попитом завжди буде користуватися орендна нерухомість. Невеликі апартаменти, наприклад, на півострові Халкідіки та шикарні вілли на островах, віддалених від галасливих курортів бронюються часто за рік вперед.

У зв'язку з тим, що спеціального дозволу для здачі нерухомості в оренду (ЕОТ) від Грецької Організації Туризму не потрібно, свій будиночок або апартаменти біля моря в вашу відсутність завжди можна здати в оренду, тим самим отримувати додатковий прибуток в європейській валюті.

Не можна заперечувати того, що багато греків купували комфортабельні вілли та квартири на морському узбережжі в кредит, але наразі більшість з них не можуть сплачувати за рахунками. Тому зараз ці об'єкти виводяться на ринок зі значними знижками. Якщо ретельно вивчити пропозиції, можна знайти дійсно дуже серйозний дисконт на об'єкти нерухомості в Греції класу люкс.

Ще одним вигідним і надійним способом інвестування в грецьку нерухомість є придбання земельної ділянки в безпосередній близькості від моря з подальшим будівництвом будинку на ньому, а побудувати цей будинок на березі моря ви зможете всього за 8-12 місяців. Швидко, чи не правда?

Не мало важливим плюсом для покупців нерухомості в Греції є можливість оформлення Посвідки на Проживання. Для тих, хто не уявляє своє життя без моря і теплого клімату та хоче насолоджуватися сонцем цілий рік. Греція, як відомо, задовольняє ці бажання з лишком, до того ж оформити посвідку на проживання не дуже складна процедура навіть для скромного гаманця.

Компанія Grekodom Development професійно вирішує питання, пов'язані з продажем, купівлею та будівництвом в Греції. Наші фахівці вільно орієнтуються в цій сфері та роблять все можливе для того, щоб угода була максимально вигідною для клієнта.

Підписка на розсилку