Оренда - Бізнес 450 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Катерини
По запиту
Property 10144 photo 1
Property 10144 photo 2
Property 10144 photo 3
Property 10144 photo 4
Property 10144 photo 5
Property 10144 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 2000
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відст. до найближ. міста: 0,5 km
  • Відстань до аеропорту: 85 km

Опис

Здається в оренду комерційне приміщення площею 450 кв.м. Дворівневе приміщення обладнане вентиляційною системою, має два санвузла і паркувальне місце.

Схожі об'єкти

Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 8779
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 10144
  • Площа 450 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 13165
  • Площа 40 m²
  • Відстань до моря 1700 m
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 21563
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
90 000 € 692 €/m²
  • Код об'єкта 43820
  • Площа 130 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
180 000 € 622 €/m²
  • Код об'єкта 44995
  • Площа 289 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
30 000 € 1111 €/m²
  • Код об'єкта 45712
  • Площа 27 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
300 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 49323
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
80 000 € 470 €/m²
  • Код об'єкта 49372
  • Площа 170 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
650 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 49373
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 5000 m

Підписка на розсилку