Продаються
По запиту
Property 1021 photo 1
Property 1021 photo 2
Property 1021 photo 3
Property 1021 photo 4
Property 1021 photo 5
Property 1021 photo 6
Property 1021 photo 7
Property 1021 photo 8
Property 1021 photo 9
Property 1021 photo 10
Property 1021 photo 11
Property 1021 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Пляж: песчаный
  • Кількість кімнат: 9: 2 кухни, 2 столовые, 2 гостиные, кабинет, 6 спальных комнат, 3 ванные комнаты.
  • Інші зручності: полное кондиционирование, солнечные панели для подогрева воды, индивидуальное отопление, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Паркінг
  • Вид на море
  • Камі́н

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 250 кв.м на острові Крит. Цокольний поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Перший поверх складається з 2 віталень, однієї кухонної кімнати, кімнати. Другий поверх складається з 4 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Котедж знаходиться в 300 метрах від піщаного пляжу і в 16 кілометрах від міжнародного аеропорту Іракліана. За бажанням клієнта можна зробити басейн. Таверни, кафе, магазини знаходяться в пішій доступності.

Продаж
590 000 € 1735 €/m²
  • Код об'єкта 20450
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 050 000 € 693 000 € 4746 €/m²
  • Код об'єкта 23718
  • Площа 146 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
540 000 € 1350 €/m²
  • Код об'єкта 26503
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Код об'єкта 29743
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
700 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 30258
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Код об'єкта 30592
  • Площа 378 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 31230
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
80 000 € 65 000 € 812 €/m²
  • Код об'єкта 31236
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 107 000 € 2140 €/m²
  • Код об'єкта 31329
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Код об'єкта 31330
  • Площа 85 m²
  • Відстань до моря 12300 m

Підписка на розсилку