Оренда - Бізнес 20 m² в Аттиці

Греція Аттика Афіни - Схід Коропі
По запиту
Property 13084 photo 1
Property 13084 photo 2
Property 13084 photo 3
Property 13084 photo 4
Property 13084 photo 5
Property 13084 photo 6

Деталі

  • Кількість кімнат: 1
  • WCs: 1
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Опис

Бізнес розташований в районі Коропі на перетині центральних вулиць

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • Код об'єкта 5794
  • Площа 280 m²
  • Відстань до моря 350 m
Інвестиції Продаж
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 6415
  • Площа 1500 m²
  • Відстань до моря 50 m
Інвестиції Продаж
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Код об'єкта 7501
  • Площа 774 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Інвестиції Продаж
370 000 € 1370 €/m²
  • Код об'єкта 7502
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Інвестиції Продаж
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Код об'єкта 10964
  • Площа 1100 m²
  • Відстань до моря 17000 m
Інвестиції Продаж
1 020 000 € 785 €/m²
  • Код об'єкта 14182
  • Площа 1298 m²
  • Відстань до моря 25000 m
Продаж
5 000 000 € 5882 €/m²
  • Код об'єкта 16580
  • Площа 850 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Код об'єкта 22350
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Код об'єкта 27966
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 30373
  • Площа 52 m²
  • Відстань до моря 600 m

Підписка на розсилку