Продаються

Продаж - Земельна ділянка на Пелопоннесі

Греція Пелопонніс Арголіс
По запиту
Property 1471 photo 1
Property 1471 photo 2
Property 1471 photo 3
Property 1471 photo 4
Property 1471 photo 5
  • Код об'єкта 1471
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Регіон Пелопоннес
  • Місце Арголіс (Пелопонніс)

Деталі

  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 125 km

Послуги

  • Вид на море

Опис

Продається земельна ділянка площею 0 кв.м. на півострові Пелопоннес На території: підведена вода, відведено електрику.

Продаж
170 000 € 12 €/m²
  • Код об'єкта 42967
  • Площа 14000 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
1 050 000 € 228 €/m²
  • Код об'єкта 51007
  • Площа 4600 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
270 000 € 739 €/m²
  • Код об'єкта 57060
  • Площа 365 m²
  • Відстань до моря 525 m
Продаж
1 600 000 € 788 €/m²
  • Код об'єкта 57483
  • Площа 2030 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 59160
  • Площа 19250 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
360 000 € 57 €/m²
  • Код об'єкта 62876
  • Площа 6253 m²
  • Відстань до моря 990 m
Продаж
150 000 € 125 €/m²
  • Код об'єкта 64183
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
55 000 € 72 €/m²
  • Код об'єкта 65520
  • Площа 761 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
65 000 € 108 €/m²
  • Код об'єкта 65543
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
65 000 € 108 €/m²
  • Код об'єкта 65544
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 350 m

Підписка на розсилку