По запиту
Property 16747 photo 1
Property 16747 photo 2
Property 16747 photo 3
Property 16747 photo 4
Property 16747 photo 5
Property 16747 photo 6
Property 16747 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2009
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 3700 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 160 кв.м на острові Крит.

Котедж на стадії будівництва.

Продаж
650 000 € 1547 €/m²
  • Код об'єкта 40395
  • Площа 420 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
70 000 € 280 €/m²
  • Код об'єкта 41897
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
680 000 € 3695 €/m²
  • Код об'єкта 42028
  • Площа 184 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
275 000 € 2750 €/m²
  • Код об'єкта 42772
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
267 000 € 2427 €/m²
  • Код об'єкта 43070
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • Код об'єкта 43847
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 400 000 € 20000 €/m²
  • Код об'єкта 44122
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
70 000 € 489 €/m²
  • Код об'єкта 44301
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
96 000 € 533 €/m²
  • Код об'єкта 44907
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
950 000 € 3392 €/m²
  • Код об'єкта 45643
  • Площа 280 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку