По запиту
Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Здається таунхаус площею 90 кв.м в Аттиці.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
210 000 € 724 €/m²
  • Код об'єкта 48718
  • Площа 290 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
620 000 € 2296 €/m²
  • Код об'єкта 54317
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
375 000 € 2483 €/m²
  • Код об'єкта 54325
  • Площа 151 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
930 000 € 4061 €/m²
  • Код об'єкта 54696
  • Площа 229 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
930 000 € 3780 €/m²
  • Код об'єкта 54698
  • Площа 246 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Код об'єкта 54699
  • Площа 251 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
740 000 € 7400 €/m²
  • Код об'єкта 56983
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
430 000 € 2529 €/m²
  • Код об'єкта 57344
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Код об'єкта 57564
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
180 000 € 3600 €/m²
  • Код об'єкта 57861
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку