375 000 €
2483 €/m²
Property 54325 photo 1
Property 54325 photo 2
Property 54325 photo 3
Property 54325 photo 4
Property 54325 photo 5
Property 54325 photo 6
Property 54325 photo 7
Property 54325 photo 8
Property 54325 photo 9

Деталі

  • Рік будівництва: 2023
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 1700 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Опис

Продається таунхаус площею 151 кв.м в Аттиці.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Цокольний поверх складається з 3 спальних кімнат3 ванних кімнат. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. У об'єкта передбачені камін, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Розташування