60 000 €
600 €/m²
Property 24276 photo 1
Property 24276 photo 2

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 3
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відст. до найближ. міста: 11 km
  • Відстань до аеропорту: 5 km

Послуги

  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 100 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Цокольний поверх складається з Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні. Другий поверх складається з У об'єкта передбачені камін.

Продаж
65 000 € 866 €/m²
  • Код об'єкта 26765
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
55 000 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 42947
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
55 000 € 670 €/m²
  • Код об'єкта 63277
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
60 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 35068
  • Площа 90 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
65 000 € 812 €/m²
  • Код об'єкта 59188
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
65 000 € 955 €/m²
  • Код об'єкта 38964
  • Площа 68 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
70 000 € 291 €/m²
  • Код об'єкта 24280
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
60 000 € 600 €/m²
  • Код об'єкта 24276
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
50 000 € 35 000 € 636 €/m²
  • Код об'єкта 34392
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 56708
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку