650 000 €
1548 €/m²
Property 30898 photo 1
Property 30898 photo 2
Property 30898 photo 3
Property 30898 photo 4
Property 30898 photo 5
Property 30898 photo 6
Property 30898 photo 7
Property 30898 photo 8
Property 30898 photo 9
Property 30898 photo 10
Property 30898 photo 11
Property 30898 photo 12
Property 30898 photo 13
Property 30898 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 1994
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 3500 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Будівля розташована на найцентральнішій дорозі району Варі (Південного передмістя Афінського округа).

Будівля складається з:

  • цокольне приміщення, яке передбачено для гаража 10 місць, також має велику комору;
  • перший поверх, комерційне приміщення 90 кв.м із мансардою 45 кв.м;
  • другий поверх, квартира 90 кв.м складається з 2 спальних кімнат, вітальні, однієї кухонної кімнати, однієї ванної кімнати.

Продаж
600 000 € 1071 €/m²
  • Код об'єкта 54669
  • Площа 560 m²
  • Відстань до моря 15800 m
Продаж
580 000 € 2367 €/m²
  • Код об'єкта 39603
  • Площа 245 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
920 000 € 1869 €/m²
  • Код об'єкта 49129
  • Площа 492 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
595 000 € 1116 €/m²
  • Код об'єкта 42510
  • Площа 533 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
750 000 € 1271 €/m²
  • Код об'єкта 38100
  • Площа 590 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
700 000 € 979 €/m²
  • Код об'єкта 39752
  • Площа 715 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
682 000 € 1046 €/m²
  • Код об'єкта 60923
  • Площа 652 m²
  • Відстань до моря 1360 m
Продаж
960 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 47328
  • Площа 468 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
550 000 € 1603 €/m²
  • Код об'єкта 52819
  • Площа 343 m²
  • Відстань до моря 7000 m

Підписка на розсилку