Property 49129 photo 1
Property 49129 photo 2
Property 49129 photo 3
Property 49129 photo 4
Property 49129 photo 5
Property 49129 photo 6
Property 49129 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1965
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 4 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається будівля площею 492 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Продаж
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Код об'єкта 21525
  • Площа 622 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Код об'єкта 19115
  • Площа 426 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Код об'єкта 53238
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Код об'єкта 9323
  • Площа 460 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
890 000 € 1207 €/m²
  • Код об'єкта 20539
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
980 000 € 1093 €/m²
  • Код об'єкта 60917
  • Площа 896 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
960 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 47328
  • Площа 468 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
800 000 € 871 €/m²
  • Код об'єкта 35801
  • Площа 918 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
750 000 € 1271 €/m²
  • Код об'єкта 38100
  • Площа 590 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
850 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 57672
  • Площа 277 m²
  • Кількість кімнат 9

Підписка на розсилку