Продаються
По запиту
Property 31729 photo 1
Property 31729 photo 2
Property 31729 photo 3
Property 31729 photo 4
Property 31729 photo 5
Property 31729 photo 6
Property 31729 photo 7
Property 31729 photo 8
Property 31729 photo 9

Деталі

  • Рік будівництва: 1969
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 11000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 47 кв.м в АфінахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Квартира розташована в центрі Афін в 500 м від знаменитої площі Вікторія (зелена станція метро), в 600 м від площі Аттики (червона лінія метро) і в 600 м від Афінського залізничного вокзала (червона лінія метро).

Від замовника все було зроблено в англійському стилі, змінені внутрішні плани квартири, повністю встановлена ​​нова проводка електрики, гідравліки та сантехніки, замінені всі склопакети на новій технології з термоізоляцією, встановлена ​​вся необхідна сантехніка у ванних кімнатах.

Податок на перехід права власності 3.09%.

Продаж
280 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 65010
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
97 000 € 3233 €/m²
  • Код об'єкта 65016
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
840 000 € 6315 €/m²
  • Код об'єкта 65020
  • Площа 133 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
400 000 € 3278 €/m²
  • Код об'єкта 65026
  • Площа 122 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
280 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 65031
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
220 000 € 3283 €/m²
  • Код об'єкта 65034
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
395 000 € 4438 €/m²
  • Код об'єкта 65047
  • Площа 89 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 4268 €/m²
  • Код об'єкта 65048
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
705 000 € 5507 €/m²
  • Код об'єкта 65052
  • Площа 128 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
275 000 € 3437 €/m²
  • Код об'єкта 65069
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку