Продаються
По запиту
Property 32143 photo 1
Property 32143 photo 2
Property 32143 photo 3
Property 32143 photo 4
Property 32143 photo 5
Property 32143 photo 6
Property 32143 photo 7
Property 32143 photo 8
Property 32143 photo 9

Деталі

  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 75 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Пропонований об'єкт є інвестиційний проект компанією Grekodom Development Mouzenidis Group.

Проект буде супроводжувати і гарантувати до його завершення під ключ компанія Grekodom Development.

Від замовника все було зроблено в стилі англійського стилю, змінені внутрішні плани квартири, повністю встановлена ​​нова проводка електрики, гідравліки та сантехніки, замінені всі склопакети на новій технології з термоізоляцією, встановлена ​​вся необхідна сантехніка у ванних кімнатах.

Квартира розташована в центрі Афін, у пішій доступності від станції метро Омонія і також від національного археологічного музею.

Національний археологічний музей Афін - найбільший археологічний музей в Греції і один з найважливіших музеїв світу, присвячений давньогрецькому мистецтву.

Він був заснований в кінці 19-го століття для розміщення і захисту старожитностей з усієї Греції, що відображає їх історичну, культурну та художню цінність. В даний час це один з найпопулярніших визначних пам'яток міста Афіни

Податок на перехід права власності 3.09%.

Продаж
180 000 € 1800 €/m²
  • Код об'єкта 37128
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
160 000 € 1720 €/m²
  • Код об'єкта 37430
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
230 000 € 220 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 37455
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
240 000 € 2857 €/m²
  • Код об'єкта 37784
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 2912 €/m²
  • Код об'єкта 38027
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
269 000 € 3202 €/m²
  • Код об'єкта 38054
  • Площа 84 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
305 000 € 2033 €/m²
  • Код об'єкта 38066
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
320 000 € 1306 €/m²
  • Код об'єкта 38084
  • Площа 245 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Код об'єкта 38656
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Код об'єкта 38662
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку