405 000 €
3115 €/m²
Property 35180 photo 1
Property 35180 photo 2
Property 35180 photo 3
Property 35180 photo 4
Property 35180 photo 5
Property 35180 photo 6
Property 35180 photo 7
Property 35180 photo 8
Property 35180 photo 9
Property 35180 photo 10
Property 35180 photo 11
Property 35180 photo 12
Property 35180 photo 13
Property 35180 photo 14
Property 35180 photo 15
Property 35180 photo 16
Property 35180 photo 17
Property 35180 photo 18
Property 35180 photo 19
Property 35180 photo 20
Property 35180 photo 21
Property 35180 photo 22
Property 35180 photo 23
Property 35180 photo 24
Property 35180 photo 25

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1951
  • Рік реновації: 2000
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2300 m
  • Відст. до найближ. міста: 33 km
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 130 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Перший поверх складається з вітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Другий поверх складається з У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на ліс.

Розташування