Property 35507 photo 1
Property 35507 photo 2
Property 35507 photo 3
Property 35507 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 144 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається на стадії будівництва. 2-поверховий котедж площею 125 кв.м в Аттиці. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Також продається вілла 108 кв.м із приватним ділянкою 567 кв.м - за ціною 330.000 євро.

Комплекс розташований в унікальному місці, на острові Спетсес.

Продаж
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Код об'єкта 37730
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
525 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 38390
  • Площа 210 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
520 000 € 1890 €/m²
  • Код об'єкта 41223
  • Площа 275 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
510 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 42005
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
450 000 € 2571 €/m²
  • Код об'єкта 43860
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • Код об'єкта 59060
  • Площа 197 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 60133
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • Код об'єкта 60606
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
420 000 € 1647 €/m²
  • Код об'єкта 60759
  • Площа 255 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
450 000 € 4500 €/m²
  • Код об'єкта 61660
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку