Продаж - Земельна ділянка 549 m² Північна Греція

Греція Македонія Префектура Флоріна Німфайо Німфайо - Центр
65 000 €
118 €/m²
Property 35524 photo 1
Property 35524 photo 2

Деталі

  • Відстань від моря: 100000 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 549 кв.м. в північній ГреціїСкладається в рамках плану міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 400 кв.м.

Розташування