450 000 €
809 €/m²
Property 35842 photo 1
Property 35842 photo 2
Property 35842 photo 3
Property 35842 photo 4
Property 35842 photo 5
Property 35842 photo 6
Property 35842 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2010
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 26000 m
  • Відстань до аеропорту: 21 km

Опис

Продається будинок в Аркалохорі, Іракліон.
Будівля складається з:
- Підвал 170 кв.м із 2 коморами.
- Перший поверх складається з одного комерційного приміщення 156 кв.м.
Другий поверх, Квартира з 3 спальнями, кухнею, вітальнею і ванною кімнатою.
- 2 поверх - 105 кв.м. Квартира, яка знаходитися на стадії будівництва
Квартира на другому поверсі і комерційне приміщення на першому цілий рік здається в оренду.

Продаж
550 000 € 1227 €/m²
  • Код об'єкта 25875
  • Площа 448 m²
  • Відстань до моря 3200 m
Продаж
450 000 € 809 €/m²
  • Код об'єкта 35842
  • Площа 556 m²
  • Відстань до моря 26000 m
Продаж
430 000 € 1075 €/m²
  • Код об'єкта 37409
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Код об'єкта 38411
  • Площа 403 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
460 000 € 794 €/m²
  • Код об'єкта 38586
  • Площа 579 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
430 000 € 1303 €/m²
  • Код об'єкта 40095
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • Код об'єкта 45972
  • Площа 440 m²
  • Відстань до моря 1100 m
Продаж
480 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 48438
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
480 000 € 1678 €/m²
  • Код об'єкта 57715
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
430 000 € 2986 €/m²
  • Код об'єкта 63434
  • Площа 144 m²
  • Відстань до моря 70 m

Підписка на розсилку