363 000 €
2017 €/m²
Property 36957 photo 1
Property 36957 photo 2
Property 36957 photo 3
Property 36957 photo 4
Property 36957 photo 5
Property 36957 photo 6
Property 36957 photo 7
Property 36957 photo 8

Деталі

  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Опис

Продається бізнес із дозволом на відкриття ресторану, є можливість змінити цю ліцензію на відкриття маленького бутик готелю. Будівля загальною площею 180 кв.м на ділянці площею 500 кв.м і всього в 400 метрах від моря!
 
Будівля розташована в центральному місці в дуже туристичному районі!

Розташування