Property 37779 photo 1
Property 37779 photo 2
Property 37779 photo 3
Property 37779 photo 4
Property 37779 photo 5
Property 37779 photo 6
Property 37779 photo 7
Property 37779 photo 8
Property 37779 photo 9
Property 37779 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2001
  • Рік реновації: 2008
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Пропонується для продажу вілла на Криті. Вілла складається з двох поверхів, 280 кв.м на ділянці 2.000 кв.м. Вілла була побудована в 2001 році і відремонтована в 2008 році. Квартира повністю мебльована. Крім того, має вигляд на море, гори і місто. Зокрема, перший поверх складається з кухні, двох віталень, їдальні, кабінету, туалету та комори. Перший поверх складається з трьох спалень, двох ванних кімнат і вбиральні. Нарешті, він має прямий доступ до шосе і розташований у 100 метрах від центральної точки міста.

Продаж
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Код об'єкта 32769
  • Площа 302 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Код об'єкта 15162
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Код об'єкта 14552
  • Площа 288 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Код об'єкта 50284
  • Площа 420 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
2 000 000 € 1 067 000 € 2667 €/m²
  • Код об'єкта 15994
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Код об'єкта 26891
  • Площа 307 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Код об'єкта 61298
  • Площа 582 m²
  • Відстань до моря 17000 m
Продаж
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Код об'єкта 56150
  • Площа 275 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Код об'єкта 58507
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Код об'єкта 51196
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 8

Підписка на розсилку