Продаж - Земельна ділянка 5000 m² на о. Корфу

Греція Іонічні острови Префектура Корфу Корфу
500 000 €
100 €/m²
Property 37793 photo 1
Property 37793 photo 2
Property 37793 photo 3
Property 37793 photo 4
Property 37793 photo 5
Property 37793 photo 6
Property 37793 photo 7
Property 37793 photo 8

Деталі

  • Відстань від моря: 100 m
  • Відст. до найближ. міста: 36 km
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 5000 кв.м. на острові Корфу в західній частині Греції Є можливість побудувати 220 кв.м.

Продаж
430 000 € 84 €/m²
  • Код об'єкта 63499
  • Площа 5064 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
465 000 € 74 €/m²
  • Код об'єкта 24097
  • Площа 6260 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
550 000 € 98 €/m²
  • Код об'єкта 65531
  • Площа 5565 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
480 000 € 145 €/m²
  • Код об'єкта 63742
  • Площа 3310 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
470 000 € 47 €/m²
  • Код об'єкта 47378
  • Площа 10000 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
500 000 € 156 €/m²
  • Код об'єкта 4100
  • Площа 3200 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
430 000 € 43 €/m²
  • Код об'єкта 42191
  • Площа 10000 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
580 000 € 10 €/m²
  • Код об'єкта 51292
  • Площа 58000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
600 000 € 491 €/m²
  • Код об'єкта 24955
  • Площа 1220 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
420 000 € 330 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 42348
  • Площа 10000 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку