Property 38035 photo 1
Property 38035 photo 2
Property 38035 photo 3
Property 38035 photo 4
Property 38035 photo 5
Property 38035 photo 6
Property 38035 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 29 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Пропонується оренда вілли на Криті. Загальна площа вілли складає 141 кв.м на ділянці площею 1160 кв.м побудований у 2019 році. В 29 метрах від пляжу і з видом на море, гори і місто. Точніше, він складається з двох поверхів.

Перший поверх загальною площею 70 кв.м складається з вітальні, кухні, їдальні, одного туалету і двох спалень.

Другий поверх складається з вітальні, кухні, їдальні, ванної кімнати і двох спалень.

Продаж
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Код об'єкта 57927
  • Площа 290 m²
  • Відстань до моря 550 m
Продаж
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Код об'єкта 65672
  • Площа 235 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 65237
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Код об'єкта 56674
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
449 000 € 4317 €/m²
  • Код об'єкта 64708
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Код об'єкта 56466
  • Площа 379 m²
  • Відстань до моря 37 m
Рекомендуємо Продаж
960 000 € 6400 €/m²
  • Код об'єкта 61626
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
499 000 € 3615 €/m²
  • Код об'єкта 61603
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
949 000 € 2497 €/m²
  • Код об'єкта 65546
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
500 000 € 3496 €/m²
  • Код об'єкта 56923
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку