Property 38089 photo 1
Property 38089 photo 2
Property 38089 photo 3
Property 38089 photo 4
Property 38089 photo 5
Property 38089 photo 6
Property 38089 photo 7
Property 38089 photo 8
Property 38089 photo 9
Property 38089 photo 10
Property 38089 photo 11
Property 38089 photo 12
Property 38089 photo 13
Property 38089 photo 14
Property 38089 photo 15

Деталі

  • Рік будівництва: 2013
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Пропонована вілла в оренду з приватним басейном з підігрівом на Криті. Побудована в 2013 році з особливою увагою до деталей, 180 кв.м з прекрасним видом на море, який подарує незабутні моменти для 8 гостей.

Вілла складається з 2 поверхів.

На першому поверсі знаходиться вітальня, де ви можете відпочити поруч з каміном або насолодитися переглядом фільму на 40-дюймовому телевізорі з плоским екраном HD. Існує також повністю обладнана кухня відкритого планування і обідній стіл, щоб ви могли приготувати і скуштувати найкращі грецькі рецепти.

Сходи ведуть на другий поверх, де розташовані 3 світлі і просторі спальні з видом на море. В головній спальні є ліжко розміру "king-size» і ванна кімната з душем. У другій кімнаті також є ліжко розміру "king-size" та окрема тераса, а в третій кімнаті - 2 односпальні ліжка і балкон. Щедре оформлення номерів у поєднанні з вишуканою постільною білизною створюють відчуття повного розслаблення і спокою.

 Зовнішній простір. Доступ до вілли через окремий вхід. На ділянці 1500 кв.м, в оточенні красивого квітучого саду з різнокольоровими квітами і дитячим ігровим майданчиком. Центральним елементом екстер'єру є приватний басейн і тераса з кріслами і шезлонгами. Вид на синє Егейське море з цього місця досить вражаючий, що робить його ідеальним місцем для відпочинку на сонці або в тіні, для обіду або проведення вечірки.

Продаж
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Код об'єкта 56468
  • Площа 726 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Код об'єкта 58524
  • Площа 319 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Код об'єкта 54694
  • Площа 216 m²
  • Кількість кімнат 6
Рекомендуємо Продаж
449 000 € 4317 €/m²
  • Код об'єкта 64708
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 800 € /на день 5 €/m²
  • Код об'єкта 54654
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
585 000 € 3588 €/m²
  • Код об'єкта 61602
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Код об'єкта 62608
  • Площа 357 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Код об'єкта 56150
  • Площа 275 m²
  • Кількість кімнат 6
Монопольний Продаж
329 000 € 5222 €/m²
  • Код об'єкта 61267
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Код об'єкта 64035
  • Площа 790 m²
  • Кількість кімнат 9

Підписка на розсилку