По запиту
Property 38355 photo 1
Property 38355 photo 2
Property 38355 photo 3
Property 38355 photo 4
Property 38355 photo 5
Property 38355 photo 6
Property 38355 photo 7
Property 38355 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1995
  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Опис

Пропонується на продаж комерційна нерухомість на Криті. Об'єкт був побудований в 1995 році, площею 140 кв.м, крім того має 172 кв.м терасу, з якої відкривається безмежний вид на море. Ділянка кутова, раніше тут був китайський ресторан.

Продаж
650 000 € 6500 €/m²
  • Код об'єкта 34699
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 200 000 € 1275 €/m²
  • Код об'єкта 24935
  • Площа 2508 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
650 000 € 1120 €/m²
  • Код об'єкта 50805
  • Площа 580 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • Код об'єкта 36224
  • Площа 105 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 38355
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
400 000 € 3636 €/m²
  • Код об'єкта 54646
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 25 m
Продаж
900 000 € 3529 €/m²
  • Код об'єкта 56741
  • Площа 255 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 100 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 37548
  • Площа 630 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
745 000 € 1970 €/m²
  • Код об'єкта 19235
  • Площа 378 m²
  • Відстань до моря 2800 m
Продаж
587 000 € 1834 €/m²
  • Код об'єкта 43909
  • Площа 320 m²
  • Відстань до моря 450 m

Підписка на розсилку