Продаж - Земельна ділянка 19950 m² на о. Корфу

Греція Іонічні острови Префектура Корфу Корфу
450 000 €
22 €/m²
Property 40481 photo 1
Property 40481 photo 2
Property 40481 photo 3
Property 40481 photo 4
Property 40481 photo 5
Property 40481 photo 6
Property 40481 photo 7
Property 40481 photo 8

Деталі

  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відст. до найближ. міста: 15 km
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 19950 кв.м. на острові Корфу в західній частині ГреціїСкладається в рамках плану міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 6000 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.

Продаж
540 000 € 121 €/m²
  • Код об'єкта 24098
  • Площа 4450 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
450 000 € 112 €/m²
  • Код об'єкта 31969
  • Площа 4005 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
480 000 € 145 €/m²
  • Код об'єкта 63742
  • Площа 3310 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
400 000 € 85 €/m²
  • Код об'єкта 45735
  • Площа 4673 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
550 000 € 275 €/m²
  • Код об'єкта 40569
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
550 000 € 244 €/m²
  • Код об'єкта 32190
  • Площа 2250 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
420 000 € 330 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 42348
  • Площа 10000 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
630 000 € 152 €/m²
  • Код об'єкта 40443
  • Площа 4143 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
470 000 € 47 €/m²
  • Код об'єкта 47378
  • Площа 10000 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
600 000 € 49 €/m²
  • Код об'єкта 40795
  • Площа 12044 m²
  • Відстань до моря 5500 m

Підписка на розсилку