534 000 €
4341 €/m²
Property 43077 photo 1
Property 43077 photo 2
Property 43077 photo 3

Деталі

  • Річних: 2,25%
  • Рік будівництва: 1992
  • Відстань від моря: 129 m
  • Відстань до аеропорту: 33 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається бізнес площею 123 кв.м на острові Крит. Бізнес розташований на 0 рівнях. Бізнес має кутове розташування. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Розташування