Продаж - Земельна ділянка 30000 m² на о. Корфу

Греція Іонічні острови Префектура Корфу Корфу
330 000 €
11 €/m²
Property 44033 photo 1
Property 44033 photo 2
Property 44033 photo 3

Деталі

  • Відстань від моря: 2900 m
  • Відст. до найближ. міста: 35 km
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 30000 кв.м. на острові Корфу в західній частині Греції

Продаж
350 000 € 70 €/m²
  • Код об'єкта 35766
  • Площа 5000 m²
  • Відстань до моря 3200 m
Продаж
420 000 € 330 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 42348
  • Площа 10000 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
430 000 € 71 €/m²
  • Код об'єкта 35809
  • Площа 6000 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
350 000 € 5 €/m²
  • Код об'єкта 33698
  • Площа 60000 m²
  • Відстань до моря 3400 m
Продаж
430 000 € 102 €/m²
  • Код об'єкта 42181
  • Площа 4200 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
450 000 € 180 €/m²
  • Код об'єкта 4068
  • Площа 2500 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
300 000 € 75 €/m²
  • Код об'єкта 35771
  • Площа 4000 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
420 000 € 35 €/m²
  • Код об'єкта 37857
  • Площа 12000 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
280 000 € 35 €/m²
  • Код об'єкта 29139
  • Площа 8000 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Код об'єкта 21749
  • Площа 44000 m²
  • Відстань до моря 4000 m

Підписка на розсилку