Продаж - Вілла 210 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
530 000 €
2524 €/m²
Property 44808 photo 1
Property 44808 photo 2
Property 44808 photo 3
Property 44808 photo 4
Property 44808 photo 5
Property 44808 photo 6
Property 44808 photo 7
Property 44808 photo 8
Property 44808 photo 9
Property 44808 photo 10
  • Код об'єкта 44808
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 210 m²
  • Площа ділянки 400 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 210 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування.