2 200 000 €
11000 €/m²
Property 45258 photo 1
Property 45258 photo 2
Property 45258 photo 3
Property 45258 photo 4
Property 45258 photo 5
Property 45258 photo 6
Property 45258 photo 7
Property 45258 photo 8
Property 45258 photo 9
Property 45258 photo 10
Property 45258 photo 11
Property 45258 photo 12
Property 45258 photo 13
Property 45258 photo 14
Property 45258 photo 15
Property 45258 photo 16
Property 45258 photo 17
Property 45258 photo 18

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2011
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 65 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 71 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 200 кв.м на острові Крит. Цокольний поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Розташування