70 000 €
333 €/m²
Property 47136 photo 1
Property 47136 photo 2
Property 47136 photo 3

Деталі

  • Умова: Старе житло
  • Відстань від моря: 3900 m
  • Відст. до найближ. міста: 47 km
  • Відстань до аеропорту: 48 km

Послуги

  • Потребує ремонту

Опис

Продається стара будівля. 1-поверховий котедж площею 210кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад. Об'єкт пропонує красивий вид на ліс.

Розташування