580 000 €
2749 €/m²
Property 49250 photo 1
Property 49250 photo 2
Property 49250 photo 3
Property 49250 photo 4
Property 49250 photo 5
Property 49250 photo 6
Property 49250 photo 7
Property 49250 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 2000
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Камі́н
  • Гараж

Опис

Продається на стадії будівництва. 1-поверховий котедж площею 211кв.м в Аттиці. У об'єкта передбачені камін. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Розташування