Продаж - Квартира 74 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Захід Каматеро
По запиту
Property 5040 photo 1
Property 5040 photo 2
Property 5040 photo 3
Property 5040 photo 4
Property 5040 photo 5
Property 5040 photo 6
Property 5040 photo 7
Property 5040 photo 8
Property 5040 photo 9

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 12000 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 74 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься гараж.

Продаж
420 000 € 7241 €/m²
  • Код об'єкта 65475
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 750 € 10 €/m²
  • Код об'єкта 65464
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65391
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 4204 €/m²
  • Код об'єкта 66125
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
553 000 € 6583 €/m²
  • Код об'єкта 65337
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 5909 €/m²
  • Код об'єкта 66010
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 9500 €/m²
  • Код об'єкта 65482
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 66037
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 5696 €/m²
  • Код об'єкта 65493
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
220 000 € 1560 €/m²
  • Код об'єкта 65593
  • Площа 141 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку