Property 65475 photo 1
Property 65475 photo 2
Property 65475 photo 3
Property 65475 photo 4
Property 65475 photo 5
Property 65475 photo 6
Property 65475 photo 7
Property 65475 photo 8
Property 65475 photo 9
Property 65475 photo 10
Property 65475 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2005
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління
  • Golden Visa

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 58 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
430 000 € 3981 €/m²
  • Код об'єкта 60109
  • Площа 108 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
580 000 € 5523 €/m²
  • Код об'єкта 60367
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
400 000 € 3883 €/m²
  • Код об'єкта 58949
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 2095 €/m²
  • Код об'єкта 59653
  • Площа 167 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
473 000 € 4592 €/m²
  • Код об'єкта 58956
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
365 000 € 4866 €/m²
  • Код об'єкта 57974
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
345 000 € 3136 €/m²
  • Код об'єкта 62550
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
610 000 € 5596 €/m²
  • Код об'єкта 64675
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 4293 €/m²
  • Код об'єкта 60859
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 63549
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку