Property 51999 photo 1
Property 51999 photo 2
Property 51999 photo 3
Property 51999 photo 4
Property 51999 photo 5
Property 51999 photo 6
Property 51999 photo 7
Property 51999 photo 8
Property 51999 photo 9
Property 51999 photo 10
Property 51999 photo 11
Property 51999 photo 12
Property 51999 photo 13
Property 51999 photo 14

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Wifi
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Здається 1-поверхова вілла площею 130 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 ванних кімнат, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Схожі об'єкти

Монопольний Продаж
764 640 € 7015 €/m²
  • Код об'єкта 64777
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Код об'єкта 57194
  • Площа 188 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
350 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 59695
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Код об'єкта 57927
  • Площа 290 m²
  • Відстань до моря 550 m
Продаж
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Код об'єкта 56466
  • Площа 379 m²
  • Відстань до моря 37 m
Оренда
від 180 € /на день 1 €/m²
  • Код об'єкта 54673
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Код об'єкта 58507
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 400 m
Монопольний Продаж
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Код об'єкта 62907
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Монопольний Продаж
658 440 € 6040 €/m²
  • Код об'єкта 64858
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
319 000 € 4907 €/m²
  • Код об'єкта 63936
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку