Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 66 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 109 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

По запиту
  • Код об'єкта 47392
  • Площа 740 m²
  • Кількість кімнат 8
Монопольний Продаж
658 440 € 6040 €/m²
  • Код об'єкта 64858
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Код об'єкта 40138
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
950 000 € 12179 €/m²
  • Код об'єкта 60124
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
736 000 € 5183 €/m²
  • Код об'єкта 62221
  • Площа 142 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Код об'єкта 47133
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Код об'єкта 62608
  • Площа 357 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61624
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
960 000 € 2526 €/m²
  • Код об'єкта 38249
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Код об'єкта 62193
  • Площа 170 m²
  • Відстань до моря 850 m

Підписка на розсилку