По запиту
Property 5518 photo 1
Property 5518 photo 2
Property 5518 photo 3
Property 5518 photo 4
Property 5518 photo 5
Property 5518 photo 6
Property 5518 photo 7
Property 5518 photo 8
Property 5518 photo 9
Property 5518 photo 10
Property 5518 photo 11
Property 5518 photo 12
Property 5518 photo 13
Property 5518 photo 14
Property 5518 photo 15
Property 5518 photo 16
Property 5518 photo 17
Property 5518 photo 18
Property 5518 photo 19
Property 5518 photo 20
Property 5518 photo 21
Property 5518 photo 22
Property 5518 photo 23
Property 5518 photo 24
Property 5518 photo 25
Property 5518 photo 26
Property 5518 photo 27
Property 5518 photo 28
Property 5518 photo 29
Property 5518 photo 30
Property 5518 photo 31
Property 5518 photo 32
Property 5518 photo 33
Property 5518 photo 34
Property 5518 photo 35
Property 5518 photo 36
Property 5518 photo 37
Property 5518 photo 38
Property 5518 photo 39
Property 5518 photo 40
Property 5518 photo 41

Деталі

  • Рік будівництва: 2005
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2700 m
  • Відст. до найближ. міста: 8 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 280 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Котедж складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Продаж
180 000 € 947 €/m²
  • Код об'єкта 51752
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
645 000 € 3794 €/m²
  • Код об'єкта 63017
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
60 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 35068
  • Площа 90 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
549 000 € 2786 €/m²
  • Код об'єкта 64690
  • Площа 197 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
405 000 € 3115 €/m²
  • Код об'єкта 35180
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
720 000 € 3050 €/m²
  • Код об'єкта 46880
  • Площа 236 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
680 000 € 8292 €/m²
  • Код об'єкта 56489
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 56708
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 5172 €/m²
  • Код об'єкта 49627
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
1 400 000 € 1455 €/m²
  • Код об'єкта 49696
  • Площа 962 m²
  • Відстань до моря 7000 m

Підписка на розсилку