Продаж - Земельна ділянка 2840 m² на Кефалонія

Греція Іонічні острови Префектура Кефаллінія Кефалонія
220 000 €
77 €/m²
Property 58393 photo 1
Property 58393 photo 2
Property 58393 photo 3

Деталі

  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 2840 кв.м. на острові КефалоніяСкладається в рамках плану міста. Земельна ділянка має можливість отримання дозволу на будівництво. Є можливість побудувати 400 кв.м.

Розташування