Property 58422 photo 1
Property 58422 photo 2
Property 58422 photo 3
Property 58422 photo 4
Property 58422 photo 5
Property 58422 photo 6

Деталі

  • Річних: 4,30%
  • Кількість поверхів: 4
  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1958
  • Рік реновації: 2019
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Опис

Продається Kвартира площею 49 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені тенти, опалення. Будівля без ліфта.

Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 65006
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
123 000 € 4555 €/m²
  • Код об'єкта 62931
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Код об'єкта 64500
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Код об'єкта 64019
  • Площа 15 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
130 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 61730
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Код об'єкта 64456
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
145 000 € 2071 €/m²
  • Код об'єкта 63524
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
122 000 € 3485 €/m²
  • Код об'єкта 66028
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3631 €/m²
  • Код об'єкта 64629
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку