Property 64629 photo 1
Property 64629 photo 2
Property 64629 photo 3
Property 64629 photo 4
Property 64629 photo 5
Property 64629 photo 6
Property 64629 photo 7
Property 64629 photo 8
Property 64629 photo 9
Property 64629 photo 10
Property 64629 photo 11
Property 64629 photo 12
Property 64629 photo 13
Property 64629 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Поверх: 1 поверх
  • Рік будівництва: 1960
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 38 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
135 000 € 2250 €/m²
  • Код об'єкта 66149
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
185 000 € 3135 €/m²
  • Код об'єкта 64263
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63920
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
122 000 € 3485 €/m²
  • Код об'єкта 66028
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 65006
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
200 000 € 3174 €/m²
  • Код об'єкта 64262
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
128 000 € 2560 €/m²
  • Код об'єкта 64929
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку