Property 61730 photo 1
Property 61730 photo 2
Property 61730 photo 3
Property 61730 photo 4
Property 61730 photo 5
Property 61730 photo 6
Property 61730 photo 7
Property 61730 photo 8
Property 61730 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1969
  • Рік реновації: 2015
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 650 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 65 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення.

Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
123 000 € 4555 €/m²
  • Код об'єкта 62931
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
108 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65854
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
189 000 € 2486 €/m²
  • Код об'єкта 65151
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
105 000 € 4200 €/m²
  • Код об'єкта 63397
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
105 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 65508
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65690
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку