Property 58993 photo 1
Property 58993 photo 2
Property 58993 photo 3
Property 58993 photo 4
Property 58993 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 1997
  • Опалення: електричний
  • Levels: 2
  • WCs: 8
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 49 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається будівля площею 530 кв.м в Афінах.будівля розташований на2 рівнях. Перший поверх складається з 4 санвузлів. Другий поверх складається з 4 санвузлів. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення.

Продаж
985 000 € 1970 €/m²
  • Код об'єкта 58168
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
550 000 € 1603 €/m²
  • Код об'єкта 52819
  • Площа 343 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
890 000 € 1207 €/m²
  • Код об'єкта 20539
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
980 000 € 1093 €/m²
  • Код об'єкта 60917
  • Площа 896 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
850 000 € 1700 €/m²
  • Код об'єкта 61606
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
650 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 47810
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Код об'єкта 11618
  • Площа 337 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
680 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 23146
  • Площа 520 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
920 000 € 1869 €/m²
  • Код об'єкта 49129
  • Площа 492 m²
  • Відстань до моря 10000 m

Підписка на розсилку