Property 60320 photo 1
Property 60320 photo 2
Property 60320 photo 3
Property 60320 photo 4
Property 60320 photo 5
Property 60320 photo 6
Property 60320 photo 7
Property 60320 photo 8
Property 60320 photo 9
Property 60320 photo 10
Property 60320 photo 11
Property 60320 photo 12

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 1975
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 6800 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 72 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
225 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 63425
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
195 000 € 2468 €/m²
  • Код об'єкта 66047
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
184 000 € 1672 €/m²
  • Код об'єкта 54850
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
155 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 66066
  • Площа 62 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
208 000 € 2418 €/m²
  • Код об'єкта 57841
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 2698 €/m²
  • Код об'єкта 59130
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
155 000 € 2818 €/m²
  • Код об'єкта 64864
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
139 000 € 1404 €/m²
  • Код об'єкта 65922
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2022 €/m²
  • Код об'єкта 66044
  • Площа 89 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Код об'єкта 57707
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку